Thirasia - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan

Thirasia - Folegandros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Thirasia ile Folegandros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Thirasia ile Folegandros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thirasia ile Folegandros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thirasia Folegandros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Thirasia Folegandros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd