Thirasia - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 50 dakika

Thirasia - Paros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thirasia ile Paros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Thirasia ile Paros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Thirasia Paros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Thirasia Paros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Thirasia Paros Feribot Rehberi

Thirasia Paros feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Thirasia Paros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd