Thirasia - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Thirasia - Sikinos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thirasia ile Sikinos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Thirasia ile Sikinos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thirasia ile Sikinos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thirasia Sikinos Feribot Rehberi

Thirasia Sikinos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Thirasia Sikinos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd