Tilos - Astypalea Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat

Tilos - Astypalea Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Tilos Astypalea feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Tilos ile Astypalea feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Tilos Astypalea feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Tilos Astypalea seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Tilos Astypalea Feribot Rehberi

Tilos Astypalea feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 7 saat'den sürmektedir.

Tilos Astypalea yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd