Tinos - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Tinos - Katapola Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Tinos Katapola feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Tinos ile Katapola feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Tinos Katapola veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Tinos Katapola Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Tinos Katapola feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd