Tinos - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 55 dakika

Tinos - Thira Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Tinos Thira feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tinos Thira güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Tinos Thira rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Tinos ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Tinos Thira Feribot Rehberi

Tinos Thira feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sea Jets. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Tinos Thira yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd