Ustica Adasi - Sicilya Feribot Haritası

Ustica Adasi ile Sicilya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Ustica Adasi ülkesinden Sicilya ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Ustica Adasi ülkesinden Sicilya ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Ustica Adasi
Ustica Adasi
Sicilya Feribotu
Sicilya

Kalkis: Ustica Adasi Varis: Sicilya Feribot Rehberi

Ustica Adasi ile Sicilya arasinda, 1 feribot şirketi – Ustica Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Ustica ile Trapani arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 2 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Ustica ve Trapani arasindaki Ustica Adasi Sicilya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Ustica Adasi - Sicilya Feribotu

Sicilya Hakkında:

Sicilya, Akdeniz’in en büyük adasıdır. Ovalar açısından fakir olan ada, Catania’da bir istisna yapar. Kıyı şeridi manzarası hemen hemen her yerde büyüleyici bir güzellik sunmaktadır. Küçük şirin adalar (Eolie veya Lipari, Ustica, Egadi, Pantelleria Adası ve Pelagie) sahilde oraya buraya yayılmış görünüm arz eder.

Doğu Sicilya’nın iç kısmında bulunan Etna Yanardağı Avrupanın en yüksek (3323 m) aktif yanardağı olarak bilinir. Stromboli ve Volcano Adaları da aktif yanardağlar arasındadır.

© Direct Ferries Ltd