NLG
İtalya ülkesindeki Vasto feribot limani, Vasto - San Nicola feribot güzergâhinda yaklasik Her hafta 7 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Vasto - San Nicola feribot güzergâhinda NLG tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 2 saat'den sürmektedir.

Vasto Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde İtalya ülkesine gidis veya gelis için Vasto Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Otomatik olarak en iyi Vasto feribot ücretlerini gösteriyoruz ve uygun olan tüm alternatif limanlarla karsilastirma yapiyoruz. Bu da yolculugunuz için en iyi firsati yakalamaniz için sadece tercih ettiginiz tarih ve saati girmenizin yeterli olacagi anlamina gelmektedir.

Bir Vasto feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Vasto Liman Haritası

Vasto Feribot Servisleri

NLG ile Vasto - San Nicola
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 2 saat
NLG
© Direct Ferries Ltd