Vathi - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 50 dakika

Vathi - Midilli Adası Feribotu

Direct Ferries ile Samos ve Midilli arasinda, Vathi ile Midilli Adası feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Vathi Midilli Adası güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Midilli ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Vathi Midilli Adası rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Vathi Midilli Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Vathi Midilli Adası Feribot Rehberi

Vathi Midilli Adası feribotu, Samos ile Midilli arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Vathi Midilli Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd