Vathi - Sakız Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika

Vathi - Sakız Adası Feribotu

Samos ile Ege Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Vathi Sakız Adası feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Vathi ile Sakız Adası feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Ege Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Vathi Sakız Adası veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Vathi Sakız Adası Feribot Rehberi

Samos ile Ege Adaları arasindaki Nel Lines Vathi Sakız Adası feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Vathi - Sakız Adası Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Karlovassi - Sakız Adası - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 3 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Samos - Ege Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd