Venedik Feribot Limanı nerede?

Venedik Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Venedik feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Venedik feribot rezervasyonu için Venedik Feribotları veya Varış Noktası Venedik Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Venedik Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Tren ile Venedik Feribot Limanı
Tronchetto ve Santa Lucia tren istasyonları, San Basilio feribot limanından yaklaşık 2 km uzaklıktadır. Bu limana yürüyerek ulaşabilirsiniz ya da ACTV 'Vaporetto' Water hattı (siyah hat) 2. rotayı (10-20 dakika) kullanabilirsiniz. Gemiden inince, sola dönüp, bir ahşap köprüden geçeceksiniz ve San Basilio feribot limanına ulaşacaksınız.
Venedik Feribot Limanı Adresi
Venezia Lines: San Basilio Port, 30123, Venedik, İtalya.
Minoan Lines: Stazione Marittima Magazzino 123, 30123, Venedik, İtalya.
Araba ile Venedik Feribot Limanı
Venezia Lines Feribotları San Basilio Terminali'nden kalkar iken Minoan Lines'inkiler ise Stazione Marittima Magazzino'dan kalkar. San Basilio Terminali Zattere bölgesinin sonunda, San Sebastiano Kilisesi'nden yaklaşık 500 metre uzaklıktadır. Venedik, İtalya ana karasına Piazzale Roma otobüs terminali, Tronchetto, ve Santa Lucia Tren İstasyonu olarak bilinen bu üç bölge ile bağlıdır.
Bunlar, Venedikte araba ile gidilebilen tek bölgelerdir. Ayrıca arabanınızı Piazzale Roma ya da Tronchetto'da bırakabilirsiniz. Fakat Venedik'te park etmek çok pahalı olabilir. Park için daha ayrıntılı bilgilyi www.asmvenezia.it web sitesinden alabilirsiniz.
Venedik Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Venedik feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Venedik Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd