Stena Line
Ventspils limanindan Stena Line firmalari tarafindan düzenlenen feribot seferleri ile Letonya ile İsveç & Almanya arasinda baglanti saglanmaktadir.

Ventspils limanindan en kisasi yaklasik 10 saat'den. süren Her hafta 8 sefer seçenegi bulunmaktadir.

Hizli bir sekilde bilgi almak için bu sayfada bulunan kilavuzu kullanin ya da Ventspils limanindan yapilan seferlerin zaman ve ücret bilgileri için ücret arama özelligini kullanin.

Ventspils Feribot Seçenekleri

Kalkış:Liepaja Feribotu - Varış:Travemunde
Kalkış:Riga Feribotu - Varış:Stockholm

Ventspils Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde Letonya ülkesine gidis veya gelis için Ventspils Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Ventspils feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Ventspils feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Bir Ventspils feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Ventspils Liman Haritası

Ventspils Feribot Servisleri

Stena Line ile Ventspils - Nynashamn
Crossing DurationHaftada 6 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 10 saat
Stena Line
Stena Line ile Ventspils - Travemunde
Crossing DurationHaftada 2 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 25 saat
Stena Line
© Direct Ferries Ltd