Vulcano - Milazzo Feribot Operatörleri

dateGünde 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Vulcano - Milazzo Feribotu

Aeolian Adaları ile Sicilya feribot yolculugunuzla ilgili Vulcano Milazzo feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Vulcano ile Milazzo arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Vulcano Milazzo feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Vulcano Milazzo seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Vulcano Milazzo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Vulcano Milazzo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 45 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd