Vulcano - Palermo Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Vulcano - Palermo Feribotu

Direct Ferries ile Aeolian Adaları ve Sicilya arasinda, Vulcano ile Palermo feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Vulcano Palermo güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Sicilya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Vulcano Palermo rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Vulcano Palermo feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Vulcano Palermo seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Vulcano Palermo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Vulcano Palermo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd