Zakintos - Kyllini Feribot Operatörleri

dateHaftada 19 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Zakintos - Kyllini Feribotu

İyon Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Zakintos Kyllini feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Zakintos ile Kyllini feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Zakintos Kyllini feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Zakintos Kyllini seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Zakintos Kyllini Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Zakintos Kyllini Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 4 yolcu olduğunu.

Zakintos Kyllini Feribot Rehberi

Zakintos Kyllini feribotu, İyon Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Kefalonian Lines. Seferler, her bir hafta için 19 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir.

Zakintos Kyllini yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd