Aland - Estonya Feribot Haritası

Aland ile Estonya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Aland ile Estonya arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, Aland ülkesinden Estonya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Aland ile Estonya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Estonya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Aland
Aland
Estonya Feribotu
Estonya

Kalkis: Aland Varis: Estonya Feribot Rehberi

Aland ile Estonya arasinda, 1 feribot şirketi – Tallink Silja tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Mariehamn ile Tallinn arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 9 saat'den sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Mariehamn ve Tallinn arasindaki Aland Estonya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Aland - Estonya Feribotu

Aland Hakkında:

Åland Adaları, İskandinavya’nın kalbinde, Stokholm ve Helsinki’nin ortasında bir yerde, Finlandiya’nın özerk ve tek bir dil konuşulan İsveç bölgesinde yerini almaktadır.

Åland Adası’nın kendi bayrağı vardı rve içinde yaklaşık 27.000 kişi yaşar ve bunların çoğu da Åland’ın tek ilçesi olan Mariehamn’de yasamaktadırlar.

Estonya Hakkında:

Ağustos 1991'de bağımsızlığını ilan etmesinin ardından on yıl içinde Sovyetler Birliği'nin asık yüzlü ileri karakolu olma durumundan, Baltık bölgesinin en istikrarlı ekonomisine sahip, yaşayan bir ülke olma durumuna geçiş yapmaları Estonyalıların ne kadar dirayetli olduklarının bir göstergesidir. 800 yıllık geçmişlerinde, sadece 30 yıl kendilerinin yönettiği düşünüldüğünde bu daha da takdir edilmesi gereken bir durumdur. Finlerle bağlantılı olarak Fin-Ugor kavimlerinden olan Estonyalılar güçlü, savaşçı komşularla çevrili olmanın talihsizliğini yaşamışlardır. Estonya'yı ilk olarak, on üçüncü yüzyılın başında gelen Danimarkalılar ele geçirmiştir. Onları Alman haçlı şövalyeleri, İsveçliler ve Ruslar takip etmiştir. On dokuzuncu yüzyılda Milli Uyanış olarak bilinen kültürel ve dilbilimsel yenilenmenin ardından Almanya'nın ve Çarlık Rusyası'nın düşmesiyle Estonyalılar 1918'de kendi bağımsızlıklarını ilan etmişlerdir.

İki dünya savaşı arasındaki kısa özgürlük dönemi 1940 yılında Sovyetler tarafından sona erdirilmiştir.

Ülke Sovyetler Birliği’nin egemenliğinden tekrar çıktığında nüfusun yüzde kırkını Sovyet döneminde oraya yerleşmesi için teşvik edilen Ruslar oluşturuyordu.

© Direct Ferries Ltd