Amalfi - Salerno Feribot Operatörleri

NLG Ferries from Amalfi to Salerno
NLG
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Amalfi - Salerno Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Amalfi Salerno feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Amalfi ile Salerno arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Amalfi Salerno veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Amalfi Salerno Feribot Rehberi

İtalya ile İtalya arasindaki NLG Amalfi Salerno feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 40 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd