Bari - Sami Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 18 saat 15 dakika

Bari - Sami Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve Kefalonia arasindaki Bari Sami feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Bari ile Sami arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bari Sami feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Bari Sami seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Bari Sami Feribot Rehberi

Bari Sami feribotu, İtalya ile Kefalonia arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Ventouris Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 18 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bari Sami yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Bari - Sami Feribot Seçenekleri

Egnatia Seaways ile Brindisi - Sami - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 16 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Kefalonia Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd