Brindisi - Sami Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 16 saat

Brindisi - Sami Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Brindisi Sami feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İtalya veya Kefalonia feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Brindisi ile Sami arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Brindisi Sami feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Brindisi Sami seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Brindisi Sami Feribot Rehberi

Brindisi Sami feribotu, İtalya ile Kefalonia arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Egnatia Seaways. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 16 saat'den sürmektedir.

Brindisi Sami yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Brindisi - Sami Feribot Seçenekleri

Ventouris Ferries ile Bari - Sami - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 18 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Kefalonia Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd