Belfast Feribot Limanı nerede?

Belfast Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Belfast feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Belfast feribot rezervasyonu için Belfast Feribotları veya Varış Noktası Belfast Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Belfast Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Belfast Feribot Limanı
Isle of Man bound seferleri Albert Quay'den yapılmaktadır. Lütfen sarı AA işaretlerini takip ediniz (IOM FERRY). Kuzey-batı yönünden gelen yolcularımız ise, M2 yolunda DOCKS (S)işaretini takip ediniz.
Stena Line Stranraer seferleri ve Norfolkline Liverpool seferleri Victoria Terminali'nden yapılmaktadır. Victoria Terminali M2 otoyol çıkışı (Fortwilliam döner kavşağı), West Bank yolu üzerindedir. Tabelar çok iyi yerleştirilmiştir.
Toplu Taşıma ile Belfast Feribot Limanı
Trenlerin çoğu Belfast'ın merkesinde bulunan Great Victoria Street İstasyonu'nda durmaktadır. Fakat, Dublin ve Larna'dan kalkan trenler, East Bridge Sokak'ı Waterfront Hall yakınlarında bulunan Belfast Central İstasyonu'nda durmaktadır. Toplu Taşıma ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen Translink web sitesini ziyaret edin.
Belfast Feribot Limanı Adresi
Isle of Man Steam Packet
Isle of Man Steam Packet Company Terminali, Albert Quay, Belfast, BT3 9SS.

Stena Line
Victoria Terminal 4, West Bank Sokak, Belfast BT3 9JL

Norfolkline Irish Sea
Victoria Terminal 2, West Bank Sokak, Belfast, BT3 9JL
Belfast Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Belfast feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Belfast Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd