Steam Packet Stena Line
Kuzey İrlanda ülkesindeki Belfast limanindan Douglas, Liverpool Birkenhead & Cairnryan limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 50 Sefer ile Belfast limani, Kuzey İrlanda ile Man Adası, İngiltere & İskoçya arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Cairnryan servisinde 2 saat 22 dakika'dan ile Liverpool Birkenhead servisinde 8 saat'den arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Belfast ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Belfast Feribot Seçenekleri

Kalkış:Larne Feribotu - Varış:Cairnryan
Kalkış:Larne Feribotu - Varış:Douglas
Kalkış:Larne Feribotu - Varış:Troon

Belfast Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde Kuzey İrlanda ülkesine gidis veya gelis için Belfast Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Belfast feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Belfast feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Bir Belfast feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Belfast Liman Haritası

Belfast Feribot Servisleri

Steam Packet ile Belfast - Douglas
Crossing DurationHaftada 2 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 2 saat 45 dakika
Steam Packet
Stena Line ile Belfast - Liverpool Birkenhead
Crossing DurationHaftada 13 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 8 saat
Stena Line
Stena Line ile Belfast - Cairnryan
Crossing DurationGünde 5 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 2 saat 22 dakika
Stena Line
© Direct Ferries Ltd