Belfast - Cairnryan Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 22 dakika

Belfast - Cairnryan Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kuzey İrlanda ve İskoçya arasindaki Belfast Cairnryan feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Belfast ile Cairnryan feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İskoçya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

İskoçya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Belfast ile Cairnryan seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Belfast Cairnryan Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Belfast Cairnryan Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Belfast Cairnryan Feribot Rehberi

Kuzey İrlanda ile İskoçya arasindaki Stena Line Belfast Cairnryan feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 22 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Belfast - Cairnryan Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Belfast - Liverpool Birkenhead - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 8 saat
P&O Irish Sea ile Larne - Troon - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
P&O Irish Sea ile Larne - Cairnryan - Günde 7 Sefer / sefer süresi 2 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Kuzey İrlanda - İskoçya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd