Larne - Cairnryan Feribot Operatörleri

dateGünde 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat

Larne - Cairnryan Feribotu

Kuzey İrlanda ile İskoçya feribot yolculugunuzla ilgili Larne Cairnryan feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Larne ile Cairnryan feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Larne Cairnryan veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Larne Cairnryan Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Larne Cairnryan Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Larne Cairnryan Feribot Rehberi

Kuzey İrlanda ile İskoçya arasindaki P&O Irish Sea Larne Cairnryan feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Larne - Cairnryan Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Belfast - Liverpool Birkenhead - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 8 saat
Stena Line ile Belfast - Cairnryan - Günde 5 Sefer / sefer süresi 2 saat 22 dakika
P&O Irish Sea ile Larne - Troon - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kuzey İrlanda - İskoçya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd