Bornholm - İsveç Feribot Haritası

Bornholm ile İsveç arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Bornholm ülkesinden İsveç ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Bornholm ülkesinden İsveç ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Bornholm ile İsveç feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İsveç Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Bornholm
Bornholm
İsveç Feribotu
İsveç

Kalkis: Bornholm Varis: İsveç Feribot Rehberi

Bornholm ile İsveç arasinda, 1 feribot şirketi – BornholmerFærgen tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Ronne ile Ystad arasindaki tarifeli günlük feribot seferi, yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Ronne ve Ystad arasindaki Bornholm İsveç seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Bornholm - İsveç Feribotu

Bornholm Hakkında:

Bornholm, Baltik Denizi’nde bulunan, Danimarka’nın doğusunda, İsveç’in güneyinde and Polonya’nın kuzeyinde olan bir Danimarka adasıdır.

Kışın Bornholm Adası bir sessizliğe bürünür ama yaz geldiğinde turistler için gidilecek popüler bir tatil yeridir. Bornholm Adası’nı özellikle feribot ile kolayca ulaşabilen Danimarkalılar, Almanlar, İsveçliler, Norveçliler ve Polonyalılar ziyaret eder.

Ziyaretçileri adada en çok etkileyen şey doğal güzellikleri ve oldukça zengin kültürel etkinlikleridir.

İsveç Hakkında:

İsveç veya resmî olarak İsveç Krallığı Kuzey Avrupa'daki İskandinavya yarımadasında yer alan bir ülkedir. Ülkenin sınır komşuları batı ve kuzeyden Norveç, doğudan ise Finlandiya'dır. İsveç bunun dışında güneyinde yer alan Öresund Köprüsü ile Danimarka'ya bağlıdır.

Yaklaşık 450.000 km² olan yüzölçümüyle İsveç, Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülkedir. Ülkenin toplam nüfusu 9,2 milyon olup yoğunluk bakımından km² başına 20 insan yaşamaktadır. Ancak nüfus yoğunluğu güneye doğru gidildikçe ivmeli şekilde artar. Ülkedeki halkın %85'i kentlerde yaşar.[4] İsveç'in başkenti aynı zamanda ülkedeki en büyük kent olan Stokholm'dür. Başkentte 1,3 milyonu merkezde olmak üzere 2 milyon insan yaşar. Ülkenin diğer büyük kentleri sırasıyla Göteborg ve Malmö'dür.

İsveç, meclis sistemine sahip, meşruti monarşi ile yönetilen bir ülkedir. Ekonomi bakımından gelişmiş bir ülke olan İsveç, The Economist'in Demokrasi İndeksi'ne göre birinci sırada olup, Birleşmiş Milletler'in İnsani Gelişme Endeksi'ne göre de yedinci sıradadır. Ülke bunun yanında 1 Ocak 1995 tarihinden beri bir Avrupa Birliği ülkesidir.

İsveç, Kuzey Avrupa'da, Baltık Denizi ile Botni Körfezi'nin batı kıyılarında yer alır. Bu nedenle İsveç oldukça uzun kıyılara sahiptir. Bu özellikleriyle İsveç, İskandinavya yarımadasının doğu yakasını oluşturur. Ülkenin batısında ülkeyi Norveç'ten ayıran İskandinavya dağ sırası (Skanderna) yer alır.

Ülkenin batısında Norveç, kuzeydoğusunda Finlandiya, güneybatısında Skagerrak, Kattegat ve Öresund boğazları, doğusunda Baltık Denizi yer alır. Ülkenin ayrıca Danimarka, Almanya, Polonya, Rusya, Litvanya, Letonya, ve Estonya ile deniz sınırları yer almaktadır. Bununla beraber Danimarka ile İsveç arasında yer alan Öresund Köprüsü, ülkeleri birbirine bağlar. Sahip olduğu 449.964 km2'lik toprak ile İsveç, dünyanın elli beşinci, Avrupa'nın beşinci, Kuzey Avrupa'nın en büyük ülkesidir. Ülke ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinden biraz daha büyük, Özb

© Direct Ferries Ltd