Brittany Ferries
İrlanda ülkesindeki Cork feribot limani, Cork - Roscoff feribot güzergâhinda yaklasik Her hafta 1 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Cork - Roscoff feribot güzergâhinda Brittany Ferries tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 14 saat'den sürmektedir.

Cork Feribot Seçenekleri

Kalkış:Dublin Feribotu - Varış:Cherbourg
Kalkış:Rosslare Feribotu - Varış:Cherbourg
Kalkış:Rosslare Feribotu - Varış:Roscoff

Cork Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile İrlanda ülkesine gelis veya gidis Cork Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Otomatik olarak en iyi Cork feribot ücretlerini gösteriyoruz ve uygun olan tüm alternatif limanlarla karsilastirma yapiyoruz. Bu da yolculugunuz için en iyi firsati yakalamaniz için sadece tercih ettiginiz tarih ve saati girmenizin yeterli olacagi anlamina gelmektedir.

Cork feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Cork Liman Haritası

Cork Feribot Servisleri

Brittany Ferries ile Cork - Roscoff
Crossing DurationHaftada 1 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 14 saat
Brittany Ferries
© Direct Ferries Ltd