Douglas - Heysham Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika

Douglas - Heysham Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Douglas Heysham feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Man Adası veya İngiltere feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Douglas Heysham güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İngiltere ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Douglas Heysham rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Douglas Heysham veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Douglas Heysham Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Douglas Heysham Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Douglas Heysham Feribot Rehberi

Douglas Heysham feribotu, Man Adası ile İngiltere arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Steam Packet. Seferler, her bir hafta için 13 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Douglas Heysham yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Douglas - Heysham Feribot Seçenekleri

Steam Packet ile Douglas - Liverpool - Haftada 12 Sefer / sefer süresi 2 saat 45 dakika
Steam Packet ile Douglas - Liverpool Birkenhead - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 4 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Man Adası - İngiltere Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd