Man Adası - İngiltere Feribot Haritası

Man Adası ile İngiltere arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Man Adası ile İngiltere arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Man Adası ülkesinden İngiltere ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Man Adası ile İngiltere feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İngiltere Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Man Adası
Man Adası
İngiltere Feribotu
İngiltere

Kalkis: Man Adası Varis: İngiltere Feribot Rehberi

Man Adası ve İngiltere arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 27 sefer sunan Steam Packet firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Douglas - Heysham güzergâhi, Her hafta 13 kez sefer düzenlemektedir, Douglas - Liverpool yaklasik Haftalik 12 kez sefer & Douglas - Liverpool Birkenhead yaklasik Haftalik 2 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Man Adası ile İngiltere arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Man Adası Hakkında:

Man Adası'na hiç gitmemiş olan çoğu insan adanın tam olarak nerede olduğundan emin değildir. Ada, İrlanda Denizi'nde, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler arasında, Lancashire sahilinden en fazla 100 km. uzaklıktadır. Mükemmel hava ve deniz bağlantıları sayesinde adaya ulaşmak hiç zor değildir.

Uçurumlarla çevrili, dağlık Man Adası, Britanya'nın en güzel köşelerinden biridir. Yaklaşık 48 km. ile 21 km. boyutlarındadır. Bu alan, vahşi fundalıklarla kaplı kırlardan, ormanlarla bezenmiş vadilere, kumlu sahillerden, güzel kalelere, göz alıcı darlıktaki demir yollarına, sayısız dikili taşa ve Kelt haçlarına varana pek çok şeyi içinde barındırır.

Man Adası İngiltere'nin turist kalabalığından biraz uzakta kalır. Böylece sakinlik ve dinginlik arayanlar kilometrelerce uzunluktaki, bozulmamış sahillerinde, bahçe çitlerinin ve piknik alanlarının arasında yürüyüş yapabilir, kır köylerine buharlı trenlere rastlayabilir, çayın yanında yenen çöreklerinin tadına varabilirler.

Muhteşem bir coğrafyaya sahip olsa da adada en çok turisti, Haziran ayının ilk iki haftası yapılan Man Adası TT motosiklet yarışları çekmektedir. Dünyanın dört bir yanından motosiklet tutkunları, yanmış lastik ve hız meraklıları adaya akın etmektedir.

İngiltere Hakkında:

Birleşik Krallık'ın en büyük ve en fazla nüfuslu ülkesi olan İngiltere, Büyük Britanya adasının güneyinin üçte ikisinin büyük kısmını kaplar.

Yakın zamana kadar İngiltere, genel olarak 1930'larda kalmış, sadece postane, kasaba barı ve papazın evinden ibaret olan, sakin, masalsı bir yer olarak düşünülüyordu. Şimdi ise daha çok, hareketli bir gece hayatının ve etkinliklerin olduğu canlı şehirleriyle ve güzel kırsalıyla bilinmektedir.

İlginç şehirleri ve göz alıcı kırsalıyla İngiltere pek çok zevke hitap etmektedir. Görkemli Londra, Stratford, Glouester ve York şehirlerinden ilginç tatlar sunan Newcastle, Liverpool ve Manchester'a varana kadar İngiltere'nin şehirleri nostalji aşkının yaratıcılık ruhuyla çarpıştığı, canlı, hareketli yerlerdir.

Northumberland'ın ve kiliselerle dolu Lincolnshire'ın ara sokaklarında dolaşın ve Costwolds ve Dales'in paha biçilmez güzelliğinin keyfine varın. Ayıracak zamanınız varsa, turist kalabalıklarından sıyrılın ve İngiltere'nin dingin kır yollarında gezinin, bir kasaba barında "gerçek" bir İngiliz birası için, geleneksel bir pazar yerinde dolaşın ya da İngiltere'nin "yeni dalga" şaraplarından tadın ve İngiltere'nin dünyadaki herhangi bir yerle boy ölçüşebilecek kozmopolit mutfağıyla tanışın.

Bugün İngiltere, ziyaretçilere kucak açan, baş döndürücü, rahat ve eğlenceli, insanlarının çoğunlukla tuhaf alışkanlıklarının yarattığı koşullarla ülkenin ihtişamının birbirini dengelediği bir yerdir. Ve mizah duygusu, kabul görmek için her zaman bir anahtar işlevi görür.

© Direct Ferries Ltd