Favignana - Napoli Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 35 dakika

Favignana - Napoli Feribotu

Aegadian Adalari ile İtalya feribot yolculugunuzla ilgili Favignana Napoli feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Favignana ile Napoli feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Favignana ile Napoli seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Favignana Napoli Feribot Rehberi

Aegadian Adalari ile İtalya arasindaki Ustica Lines Favignana Napoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd