Gran Canaria - İspanya Feribot Haritası

Gran Canaria ile İspanya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Gran Canaria ülkesinden İspanya ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Gran Canaria ülkesinden İspanya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Gran Canaria
Gran Canaria
İspanya Feribotu
İspanya

Kalkis: Gran Canaria Varis: İspanya Feribot Rehberi

Gran Canaria ve İspanya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 2 sefer sunan Trasmediterranea firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Las Palmas - Cadiz güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir. Naviera Armas firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Las Palmas - Huelva güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Gran Canaria ile İspanya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Gran Canaria Hakkında:

Atlas Okyanusu'nda, Afrika'nın kuzeybatı sahilinin 150 km uzağında yer alan Gran Kanarya adası, Kanarya Adaları'nın içinde nüfus açısından ikinci büyük adadır.

İklim ve coğrafya çeşitliliğinden dolayı Gran Kanarya adası "Minyatür Kıta" olarak bilinmektedir. Bu coğrafi çeşitliliğin bir ucunda yeşil vadiler ve güzel manzaraları olan kasabalar, bir ucunda da bunlarla zıtlık yaratan beyaz kum tepeleri ve uzun sahiller yer alır.

Gran Kanarya, eğlenceli atmosferi, vergiden muaf alışveriş olanağıyla kumsalseverlerin cennetidir. Adanın ılıman iklimi, burayı tüm yıl boyunca gezmek için ideal bir yer yapmaktadır.

İspanya Hakkında:

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İspanya toprakları ayrıca Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları'nı ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla adlı iki özerk şehri kapsar. 504.712 km2'lik[3] alanıyla İspanya, Fransa'dan sonra Batı Avrupa'daki ikinci büyük ülkedir. 650 metrelik ortalama yüksekliği ile de İsviçre'den sonra Avrupa'daki ikinci yüksek ülkedir.[kaynak belirtilmeli]

İspanya parlamenter demokrasi şeklinde örgütlenmiş bir anayasal monarşi rejimi ile yönetilir. 1986'dan beri Avrupa Birliği'nin 1982'den beri NATO'nun bir üyesidir.

İspanya İber Yarımadası'nın yedide altısını kaplar. Kuzeydoğusunda Pireneler boyunca Fransa ve Andorra ile İspanya arasındaki sınır uzanır. Bununla birlikte Akdeniz'de bulunan Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'ndaki Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika kıyılarında bulunan Septe ve Melilla eyaletleri de İspanya sınırları dahilindedir. Fransa sınırlarındaki Llívia şehri de İspanya'ya aittir. Bununla birlikte Fas kıyılarında bulunan Chafarinas Adaları, Peñón de Vélez de la Gomera, Alhucemas, Alborán ve Columbretes Adaları ile Perejil Adası da İspanya'ya aittir.

© Direct Ferries Ltd