Ikaria - Midilli Feribot Haritası

Ikaria ile Midilli arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Ikaria ülkesinden Midilli ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Ikaria ülkesinden Midilli ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Ikaria
Ikaria
Midilli Feribotu
Midilli

Kalkis: Ikaria Varis: Midilli Feribot Rehberi

Ikaria ile Midilli arasinda, 1 feribot şirketi – Nel Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Agios Kirikos ile Midilli Adası arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 8 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Agios Kirikos ve Midilli Adası arasindaki Ikaria Midilli seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Ikaria Hakkında:

Ikaria, Ege Denizi’nde bulunan, Samos’a 19 km uzaklıkta bir Yunan adasıdır.

İsmini, güneşe çok yakın uçan ve sonra denize burada dalan Ikarus’tan almıştır. Ada, 40 km uzunluğunda ve 8 km genişliğindedir.

Ikaria, yerel halkının çok ileri yaşlara kadar yaşadığı dünyanın beş “Mavi Bölgesinden” biri olarak tanınır.

Midilli Hakkında:

Ege Denizi'nin kuzeydoğu köşesinde yer alan yemyeşil Midilli adası, Yunanistan'ın en büyük adalarından biridir.

Ilıman Akdeniz iklimiyle Midilli, Yunan Adaları'nın en güneşli olanlarından biridir ve yine de turist kalabalıklarıyla bozulmamış olarak kalmayı başarmıştır.

Midilli, gerçek Yunanistan'ı yaşamak isteyenler için ideal bir adadır.

© Direct Ferries Ltd