İtalya - Aegadian Adalari Feribot Haritası

İtalya ile Aegadian Adalari arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, İtalya ülkesinden Aegadian Adalari ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

İtalya ülkesinden Aegadian Adalari ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

İtalya ile Aegadian Adalari feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Aegadian Adalari Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
İtalya
İtalya
Aegadian Adalari Feribotu
Aegadian Adalari

Kalkis: İtalya Varis: Aegadian Adalari Feribot Rehberi

İtalya ile Aegadian Adalari arasinda, 1 feribot şirketi – Ustica Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Napoli ile Favignana arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 6 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Napoli ve Favignana arasindaki İtalya Aegadian Adalari seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

İtalya - Aegadian Adalari Feribotu

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd