Napoli - Favignana Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 25 dakika

Napoli - Favignana Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Napoli Favignana feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İtalya veya Aegadian Adalari feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Napoli Favignana tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Aegadian Adalari için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Napoli ile Favignana seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Napoli Favignana Feribot Rehberi

Napoli Favignana feribotu, İtalya ile Aegadian Adalari arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Ustica Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Napoli Favignana yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd