İtalya - Aeolian Adaları Feribot Haritası

İtalya ile Aeolian Adaları arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

İtalya ile Aeolian Adaları arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, İtalya ülkesinden Aeolian Adaları ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
İtalya
İtalya
Aeolian Adaları Feribotu
Aeolian Adaları

Kalkis: İtalya Varis: Aeolian Adaları Feribot Rehberi

İtalya ile Aeolian Adaları arasinda çok sayida feribot seferleri düzenlenmektedir. Feribotlar, İtalya ülkesindeki 1 liman limanlarla Aeolian Adaları ülkesindeki 5 liman limanlari birbirine baglamaktadir.

SNAV firmalarini içeren 1 feribot şirketi tarafindan, 5 Feribot Hattı içindenHer hafta 35 feribot seferi düzenlenmektedir ve bunlarin en kisa olani 4 saat 30 dakika'dan sürmektedir (Napoli - Stromboli).

Bu İtalya ve Aeolian Adaları arasinda düzenlenen hizmetlerle ilgili özet bir bilgidir, canli bilgi almak için Fiyat Arama bölümümüzden seçim yapin.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Aeolian Adaları Hakkında:

Eolie Adaları, Lipari Adaları olarak da bilinen, Sicilya’nın kuzeyinde bulunan volkanik bir takımadadır ve Vulcano, Salina, Lipari, Stromboli, Filicudi, Alicudi ve Panarea adalarından oluşur.

Eolie Adalari, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’nde listelenmiştir, bu nedenlede adada yeni binaların yapımına izin verilmez. Hali hazırda bulunan evler alınıp, özüne uygun beyaz boya ile boyanmış evler gibi restore edilebilirler.

Her ne kadar turist akınını kontrol altına almış olsalar bile, anakara da yaşayanlar yaz aylarında adayı doldururlar.

© Direct Ferries Ltd