Jersey - Carteret Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Jersey - Carteret Feribotu

Direct Ferries ile Jersey ve Fransa arasinda, Jersey ile Carteret feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Jersey Carteret tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Jersey Carteret güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Jersey Carteret Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Jersey Carteret Feribot Rehberi

Jersey Carteret feribotu, Jersey ile Fransa arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Manche Iles Express. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Jersey Carteret yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd