Jersey - İngiltere Feribot Haritası

Jersey ile İngiltere arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Jersey ile İngiltere arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, Jersey ülkesinden İngiltere ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Jersey
Jersey
İngiltere Feribotu
İngiltere

Kalkis: Jersey Varis: İngiltere Feribot Rehberi

Jersey ve İngiltere arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 22 sefer sunan Condor Ferries firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Jersey (St Helier) - Poole güzergâhi, Her hafta 9 kez sefer düzenlemektedir, Jersey (St Helier) - Portsmouth yaklasik Haftalik 6 kez sefer & Jersey (St Helier) - Weymouth yaklasik Haftalik 7 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Jersey ile İngiltere arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Jersey Hakkında:

Jersey, Manş Adaları'nın en güneyinde yer alan adadır. Ada, Britanya'nın yaklaşık 160 km. güneyindedir fakat Fransa sahili ile arasındaki mesafe sadece 22 km'dir. Jersey ziyaretçilerin farklı duyularına hitap eden bir kaleydeskop gibidir. Jersey'in büyüklüğüne rağmen, bu küçük ada duyuları haddinden fazla harekete geçirmektedir. Adaya hava yoluyla gelirseniz yemyeşil vadilerini, bakımlı tarlalarını ve el değmemiş sahilini fark edeceksiniz. Deniz yoluyla gelirken La Corbière'in kayalıklar arasındaki gösterişli manzarası, St Aubin koyu gözler önüne serilir. Kartpostal güzelliğindeki Elizabeth Kalesi, küçük ama güzel olan bu adayla karşılaşma anını daha da görkemli kılar. Manzara açısından çeşitlilik sunan, tarihi açıdan zengin ada kusursuz güzelliğiyle kendisinden çok daha büyük adalarla ve belki de daha iyi bilinen gezi noktalarıyla boy ölçüşür durumdadır. Deniz, adanın coğrafyasına hâkimdir ve adayı çevreleyen Atlas Okyanusu adanın her noktasından görülebilmektedir. Sahil kıyısı aynı zamanda sonsuz bir çeşitlilik sunar. Görkemli yarlar, etrafı açık körfezler, kumlu sahiller ve kayalıkların sakladığı küçük koylara yaya olarak veya üç beş dakikalık bir araba yolculuğuyla ulaşmak son derece kolaydır. Jersey'in St Malo Körfezi'ndeki kendine has konumunun sonucunda, denizin alçalıp yükselmesinden dolayı ada günde iki defa 12 m. oranında büyüyüp küçülmektedir. Bu oran dünyadaki en büyük gel git oranlarından biridir.

İngiltere Hakkında:

Birleşik Krallık'ın en büyük ve en fazla nüfuslu ülkesi olan İngiltere, Büyük Britanya adasının güneyinin üçte ikisinin büyük kısmını kaplar.

Yakın zamana kadar İngiltere, genel olarak 1930'larda kalmış, sadece postane, kasaba barı ve papazın evinden ibaret olan, sakin, masalsı bir yer olarak düşünülüyordu. Şimdi ise daha çok, hareketli bir gece hayatının ve etkinliklerin olduğu canlı şehirleriyle ve güzel kırsalıyla bilinmektedir.

İlginç şehirleri ve göz alıcı kırsalıyla İngiltere pek çok zevke hitap etmektedir. Görkemli Londra, Stratford, Glouester ve York şehirlerinden ilginç tatlar sunan Newcastle, Liverpool ve Manchester'a varana kadar İngiltere'nin şehirleri nostalji aşkının yaratıcılık ruhuyla çarpıştığı, canlı, hareketli yerlerdir.

Northumberland'ın ve kiliselerle dolu Lincolnshire'ın ara sokaklarında dolaşın ve Costwolds ve Dales'in paha biçilmez güzelliğinin keyfine varın. Ayıracak zamanınız varsa, turist kalabalıklarından sıyrılın ve İngiltere'nin dingin kır yollarında gezinin, bir kasaba barında "gerçek" bir İngiliz birası için, geleneksel bir pazar yerinde dolaşın ya da İngiltere'nin "yeni dalga" şaraplarından tadın ve İngiltere'nin dünyadaki herhangi bir yerle boy ölçüşebilecek kozmopolit mutfağıyla tanışın.

Bugün İngiltere, ziyaretçilere kucak açan, baş döndürücü, rahat ve eğlenceli, insanlarının çoğunlukla tuhaf alışkanlıklarının yarattığı koşullarla ülkenin ihtişamının birbirini dengelediği bir yerdir. Ve mizah duygusu, kabul görmek için her zaman bir anahtar işlevi görür.

© Direct Ferries Ltd