Jersey - Portsmouth Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

Jersey - Portsmouth Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Jersey Portsmouth feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Jersey veya İngiltere feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Jersey Portsmouth tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

İngiltere için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Jersey ile Portsmouth seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Jersey Portsmouth Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Jersey Portsmouth Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Jersey Portsmouth Feribot Rehberi

Jersey Portsmouth feribotu, Jersey ile İngiltere arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Condor Ferries. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Jersey Portsmouth yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Jersey - Portsmouth Feribot Seçenekleri

Condor Ferries ile Jersey - Poole - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 4 saat 30 dakika
Condor Ferries ile Jersey - Weymouth - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Jersey - İngiltere Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd