La Palma - İspanya Feribot Haritası

La Palma ile İspanya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

La Palma ile İspanya arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, La Palma ülkesinden İspanya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

La Palma ile İspanya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İspanya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
La Palma
La Palma
İspanya Feribotu
İspanya

Kalkis: La Palma Varis: İspanya Feribot Rehberi

La Palma ile İspanya arasinda, 1 feribot şirketi – Trasmediterranea tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Santa Cruz de La Palma ile Cadiz arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 67 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Santa Cruz de La Palma ve Cadiz arasindaki La Palma İspanya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

La Palma Hakkında:

La Palma adası, Kanarya Adalarının en kuzey batıda bulunan adasıdır ve kuzey batı Afrika kıyılarına sadece bir kaç mil uzaklıktadır.

Adanın pek çok insanı şaşırtan farklı dögal güzelliğe sahip bölgesi vardır ve her mevsim insanı rahatsız etmeyen derecede değişmeyen bir iklime sahiptir.

Bir turistin gözünden, La Palma, otantik Kanarya Adası deneyimini yaşayabileceğiniz, sessiz, bozulmamış ve huzurlu bir adadır.

İspanya Hakkında:

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İspanya toprakları ayrıca Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları'nı ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla adlı iki özerk şehri kapsar. 504.712 km2'lik[3] alanıyla İspanya, Fransa'dan sonra Batı Avrupa'daki ikinci büyük ülkedir. 650 metrelik ortalama yüksekliği ile de İsviçre'den sonra Avrupa'daki ikinci yüksek ülkedir.[kaynak belirtilmeli]

İspanya parlamenter demokrasi şeklinde örgütlenmiş bir anayasal monarşi rejimi ile yönetilir. 1986'dan beri Avrupa Birliği'nin 1982'den beri NATO'nun bir üyesidir.

İspanya İber Yarımadası'nın yedide altısını kaplar. Kuzeydoğusunda Pireneler boyunca Fransa ve Andorra ile İspanya arasındaki sınır uzanır. Bununla birlikte Akdeniz'de bulunan Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'ndaki Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika kıyılarında bulunan Septe ve Melilla eyaletleri de İspanya sınırları dahilindedir. Fransa sınırlarındaki Llívia şehri de İspanya'ya aittir. Bununla birlikte Fas kıyılarında bulunan Chafarinas Adaları, Peñón de Vélez de la Gomera, Alhucemas, Alborán ve Columbretes Adaları ile Perejil Adası da İspanya'ya aittir.

© Direct Ferries Ltd