Lanzarote - İspanya Feribot Haritası

Lanzarote ile İspanya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Lanzarote ülkesinden İspanya ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Lanzarote ülkesinden İspanya ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Lanzarote
Lanzarote
İspanya Feribotu
İspanya

Kalkis: Lanzarote Varis: İspanya Feribot Rehberi

Lanzarote ve İspanya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 2 sefer sunan Trasmediterranea firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Arrecife - Cadiz güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir. Naviera Armas firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Arrecife - Huelva güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Lanzarote ile İspanya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Lanzarote Hakkında:

Kanarya Adaları grubunun en doğusunda bulunan Lanzarote adası, Afrika sahiline 126 km. mesafede yer alır.

Diğer Kanarya Adaları gibi, Lanzarote de volkanik kökenli bir adadır. 18. ve 189. yüzyıllarda meydana gelen volkanik patlamaların sonucunda adanın pek çok kısmı farklı bir gezegenden manzaralar sunar gibidir. Hatta çoğu zaman "Ay yüzeyi" ya da "Marslı" gibi tanımlamalara konu olmaktadır.

Adanın volkanik yapısına rağmen, Lanzarote Blana Plajı ve Papagayo göz kamaştıran beyaz kumsallara sahiptir.

Lanzarote'in Ocak ayında ortalama 21°C, Ağustos ayında ortalama 29°C olmak üzere, adayı yıl boyu mükemmel bir gezi noktası yapan yumuşak ve kuru bir iklimi vardır.

İspanya Hakkında:

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İspanya toprakları ayrıca Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları'nı ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla adlı iki özerk şehri kapsar. 504.712 km2'lik[3] alanıyla İspanya, Fransa'dan sonra Batı Avrupa'daki ikinci büyük ülkedir. 650 metrelik ortalama yüksekliği ile de İsviçre'den sonra Avrupa'daki ikinci yüksek ülkedir.[kaynak belirtilmeli]

İspanya parlamenter demokrasi şeklinde örgütlenmiş bir anayasal monarşi rejimi ile yönetilir. 1986'dan beri Avrupa Birliği'nin 1982'den beri NATO'nun bir üyesidir.

İspanya İber Yarımadası'nın yedide altısını kaplar. Kuzeydoğusunda Pireneler boyunca Fransa ve Andorra ile İspanya arasındaki sınır uzanır. Bununla birlikte Akdeniz'de bulunan Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'ndaki Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika kıyılarında bulunan Septe ve Melilla eyaletleri de İspanya sınırları dahilindedir. Fransa sınırlarındaki Llívia şehri de İspanya'ya aittir. Bununla birlikte Fas kıyılarında bulunan Chafarinas Adaları, Peñón de Vélez de la Gomera, Alhucemas, Alborán ve Columbretes Adaları ile Perejil Adası da İspanya'ya aittir.

© Direct Ferries Ltd