Portoferraio - Bastia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Portoferraio - Bastia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Elba Adası ile Korsika Adası feribotlarini Portoferraio ile Bastia feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Portoferraio ile Bastia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Portoferraio Bastia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Portoferraio Bastia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Portoferraio Bastia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Portoferraio Bastia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Portoferraio Bastia Feribot Rehberi

Elba Adası ile Korsika Adası arasindaki Corsica Sardinia Ferries Portoferraio Bastia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd