Positano - Salerno Feribot Operatörleri

NLG Ferries from Positano to Salerno
NLG
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika

Positano - Salerno Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İtalya ülkesinde Positano ile Salerno feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Positano Salerno güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Positano Salerno rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Positano Salerno güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Positano Salerno Feribot Rehberi

İtalya ile İtalya arasindaki NLG Positano Salerno feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 35 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd