St Petersburg - Stockholm Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 36 saat

St Petersburg - Stockholm Feribotu

Direct Ferries ile Rusya ve İsveç arasinda, St Petersburg ile Stockholm feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

St Petersburg ile Stockholm feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İsveç için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden St Petersburg Stockholm veya İsveç istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

St Petersburg Stockholm Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. St Petersburg Stockholm Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

St Petersburg Stockholm Feribot Rehberi

St Petersburg Stockholm feribotu, Rusya ile İsveç arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, St Peter Line. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 36 saat'den sürmektedir.

St Petersburg Stockholm yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd