Stockholm - St Petersburg Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 40 saat 30 dakika

Stockholm - St Petersburg Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Stockholm St Petersburg feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İsveç veya Rusya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Stockholm St Petersburg güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Rusya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Stockholm St Petersburg rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Stockholm St Petersburg veya Rusya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Stockholm St Petersburg Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Stockholm St Petersburg Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Stockholm St Petersburg Feribot Rehberi

İsveç ile Rusya arasindaki St Peter Line Stockholm St Petersburg feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 40 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd