Syros - Aegiali Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 20 dakika

Syros - Aegiali Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Syros Aegiali feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Syros ile Aegiali arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Syros Aegiali veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Syros Aegiali Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Syros Aegiali feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Syros - Aegiali Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Syros - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 10 saat
Nel Lines ile Katapola - Syros - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 9 saat 5 dakika
Nel Lines ile Syros - Katapola - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 9 saat 15 dakika
© Direct Ferries Ltd