Syros - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 15 dakika

Syros - Katapola Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Syros Katapola feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Syros Katapola güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Katapola rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Syros ile Katapola seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Syros Katapola Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Syros Katapola feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Syros - Katapola Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Syros - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 10 saat
Nel Lines ile Katapola - Syros - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 9 saat 5 dakika
Nel Lines ile Syros - Aegiali - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 8 saat 20 dakika
© Direct Ferries Ltd