Tangier Med - Livorno Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 50 saat 30 dakika

Tangier Med - Livorno Feribotu

Fas ile İtalya feribot yolculugunuzla ilgili Tangier Med Livorno feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Tangier Med ile Livorno arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Tangier Med ile Livorno seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Tangier Med Livorno Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tangier Med Livorno Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tangier Med Livorno Feribot Rehberi

Tangier Med Livorno feribotu, Fas ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grimaldi Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 50 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Tangier Med Livorno yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd