Tenerife - İspanya Feribot Haritası

Tenerife ile İspanya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Tenerife ile İspanya arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Tenerife ülkesinden İspanya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Tenerife
Tenerife
İspanya Feribotu
İspanya

Kalkis: Tenerife Varis: İspanya Feribot Rehberi

Tenerife ve İspanya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 2 sefer sunan Trasmediterranea firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Santa Cruz de Tenerife - Cadiz güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir. Naviera Armas firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Santa Cruz de Tenerife - Huelva güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Tenerife ile İspanya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Tenerife Hakkında:

Afrika’nın kuzey batı kıyısından yaklaşık 320 km uzaklıkta yer alan Tenerife, Kanarya Adaları Özerk Bölgesinin yedi adasından en büyüğüdür.

Bir milyonun altında yerlisi olmasında ragmen Tenerife yılda yaklaşık 4 milyon
turist çeken bir adadır. Bu cazibesini büyük ihtimalle 67 km uzunluğundaki kumsallarına ve tüm yıl boyu güneşli olmasına borçludur.

Tenerife, iki ana havaalanı ve İspanya’ya direk bağlantılı vapurları ile Kanarya Adaları’nın merkezidir. Tenerife Adası’nın kuzey kısmı, Playa de las Americas ve Los Cristianos gibi çok gelişmiş ve çok turist çeken tatil yerleri ile daha sıcak ve kuru bir iklime sahiptir. Adanın kuzey kısmı ise daha yeşil, daha rahat ve cosmopolitan olup daha çok olgun gezginlerin favorisidir.

İspanya Hakkında:

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İspanya toprakları ayrıca Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları'nı ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla adlı iki özerk şehri kapsar. 504.712 km2'lik[3] alanıyla İspanya, Fransa'dan sonra Batı Avrupa'daki ikinci büyük ülkedir. 650 metrelik ortalama yüksekliği ile de İsviçre'den sonra Avrupa'daki ikinci yüksek ülkedir.[kaynak belirtilmeli]

İspanya parlamenter demokrasi şeklinde örgütlenmiş bir anayasal monarşi rejimi ile yönetilir. 1986'dan beri Avrupa Birliği'nin 1982'den beri NATO'nun bir üyesidir.

İspanya İber Yarımadası'nın yedide altısını kaplar. Kuzeydoğusunda Pireneler boyunca Fransa ve Andorra ile İspanya arasındaki sınır uzanır. Bununla birlikte Akdeniz'de bulunan Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'ndaki Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika kıyılarında bulunan Septe ve Melilla eyaletleri de İspanya sınırları dahilindedir. Fransa sınırlarındaki Llívia şehri de İspanya'ya aittir. Bununla birlikte Fas kıyılarında bulunan Chafarinas Adaları, Peñón de Vélez de la Gomera, Alhucemas, Alborán ve Columbretes Adaları ile Perejil Adası da İspanya'ya aittir.

© Direct Ferries Ltd