Tremiti Adaları - İtalya Feribot Haritası

Tremiti Adaları ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Tremiti Adaları ülkesinden İtalya ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Tremiti Adaları ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Tremiti Adaları
Tremiti Adaları
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Tremiti Adaları Varis: İtalya Feribot Rehberi

Tremiti Adaları ve İtalya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 32 sefer sunan Tirrenia firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, San Domino (Tremiti) - Termoli güzergâhinda Haftalik 10 kez sefer düzenlenmektedir. NLG firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, San Domino (Tremiti) - Termoli güzergâhi, Her hafta 11 kez sefer düzenlemektedir, San Nicola (Tremiti) - Vieste yaklasik Haftalik 4 kez sefer & San Nicola (Tremiti) - Vasto yaklasik Haftalik 7 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Tremiti Adaları ile İtalya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Tremiti Adaları Hakkında:

Tremiti Adaları, Adriyatik Denizi’nin üzerinde, İtalya’nın batı kıyısının yaklaşık 36 km uzağında bulunur.

Kış aylarında sessiz ve sakin olmasında ragmen, yaz geldiğinde yaklaşık 100.000 tatilci adaya ayak basar, özellikle de San Domino Adası’na. San Domino adası, Tremiti Adalari içinde en büyüğü ve yeşili olmakla beraber kumlu plajları ve kireçtaşı kayalıkları ile ünlüdür.

Diğer adalardan daha küçük olan San Nicola Adası, Tremiti Adaları’nın yönetim merkezidir. Tremiti Adaları’nın üçuncüsü olan Capraia Adası ise boştur ve kimse yaşamaz.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd