Tunus - Marsilya Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 20 saat 30 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 21 saat

Tunus - Marsilya Feribotu

Direct Ferries ile Tunus ve Fransa arasinda, Tunus ile Marsilya feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Tunus ile Marsilya feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Tunus Marsilya feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Tunus Marsilya seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Tunus Marsilya Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tunus Marsilya Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tunus Marsilya Feribot Rehberi

Tunus Marsilya güzergâhinda, Tunus ile Fransa arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 3 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (2 ile SNCM & 1 ile CTN Ferries).

SNCM firmasi ile Fransa ülkesine yolculuk yaklasik 20 saat 30 dakika'dan sürmektedir & CTN Ferries firmasinin seferi yaklasik 21 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Tunus Marsilya güzergâhindaki feribotlari SNCM & CTN Ferries ile hemen karsilastirin.

Tunus - Marsilya Feribot Seçenekleri

SNCM ile Tunus - Toulon - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 20 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Tunus - Fransa Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd