Türkiye - Ege Adaları Feribot Haritası

Türkiye ile Ege Adaları arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Türkiye ülkesinden Ege Adaları ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Feribot karsilastirma motorumuz, Türkiye ülkesinden Ege Adaları ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Türkiye ile Ege Adaları feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Ege Adaları Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Türkiye
Türkiye
Ege Adaları Feribotu
Ege Adaları

Kalkis: Türkiye Varis: Ege Adaları Feribot Rehberi

Türkiye ile Ege Adaları arasinda, 1 feribot şirketi – Ertürk Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Çeşme ile Sakız Adası arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 45 dakika sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Çeşme ve Sakız Adası arasindaki Türkiye Ege Adaları seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Türkiye - Ege Adaları Feribotu

Türkiye Hakkında:

Türkiye, bir ayağı Avrupa’da diğer ayağı ise Asya’da olan önemli bir ülkedir. Ülkenin üç yanı kuzeyde Karadeniz, güneyde Akdeniz ve batıda Ege Denizi ile çevrili olup ülke topraklarının bir bölümü Anadolu Yarımadası’nda, bir bölümü ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur.

Dört farklı denize sahip Türkiye, harika doğası ve doğal güzellikleri ile büyük ve farklı bir ülkedir. İnsanı rahatlatan kumsalları, denizi ve doğası ile tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Türkiye ziyaretçilerine, spor aktiviteleri, dünyaca ünlü tarihi eserleri ve müzelerinin yanısıra çesitli bir mutfak kültürü de sunar.

Turistler için cazip bir ülke olan Türkiye, gerçektende doğu ve batının ilginç bir sentezidir ve popülerliği her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir.

Ege Adaları Hakkında:

Ege Adaları, Yunanistan ve Anadolu yarımadası arasında bulunan 3000’e yakın ada ve adacıktan oluşur. Ege Adaları’nın batısında ve kuzeyinde Yunanistan, doğusunda Türkiye, güneyinde Girit, güney doğusunda ise Rodos, Kerpe ve Çoban Adaları bulunur.

Bu adalar özellikle dağlık doğası, sık çam ormanları ve mükemmel altın kumsalları ile anılırlar.

© Direct Ferries Ltd