Brindisi - Vlora Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika

Brindisi - Vlora Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Brindisi Vlora feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İtalya veya Arnavutluk feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Brindisi Vlora güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Arnavutluk ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Brindisi Vlora rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Brindisi Vlora feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Brindisi Vlora seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Brindisi Vlora Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Brindisi Vlora Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Brindisi Vlora Feribot Rehberi

İtalya ile Arnavutluk arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Red Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 5 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 7 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince European Ferries firmasi günde Her hafta 6 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İtalya ile Arnavutluk arasindaki Brindisi Vlora güzergâhinda, her bir hafta için 11 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Brindisi - Vlora Feribot Seçenekleri

Adria Ferries ile Ancona - Durres - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 20 saat
Adria Ferries ile Bari - Durres - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Montenegro Lines ile Bari - Bar - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat
Ventouris Ferries ile Bari - Durres - Haftada 10 Sefer / sefer süresi 9 saat
Red Star Ferries ile Brindisi - Durres - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 6 saat
Adria Ferries ile Trieste - Durres - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 34 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Arnavutluk Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd